Pirmasis Nomedos Kazlaus albumas – išpuoselėto skonio klausytojui

2009-04-25

„Dainavimas man – gyvenimo eliksyras. Mėgaujuosi savo kaip atlikėjos misija – būti tarpininke tarp kompozitoriaus ir klausytojo“, - sako operos žvaigždė Nomeda Kazlaus. Balandžio 23 d. Nacionalinėje filharmonijoje žinomas sopranas pristatė pirmąją solinę plokštelę „The Art of Dramatic Soprano“ („Dramatinio soprano menas“).

Gražus sutapimas, jog plokštelė pasieks klausytojus Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo metais.

Albume sudėtos gražiausios ir populiariausios arijos dramatiniam sopranui nuo italų klasikos iki XX a. šiuolaikinių kūrinių, tarp jų - B.Dvariono Dalios arija iš operos „Dalia" bei G.Bizet Habanera iš operos „Carmen".

Projektą vykdė tarptautinė komanda.

Galutinis albumo „masteringas" buvo atliktas vokiečių įrašų studijoje „Teldex Studio Berlin". Ši studija bendradarbiauja su tokiomis leidybinėmis kompanijomis kaip „Deutsche Grammophon", „DECCA" ir kt.

„Manau, ši plokštelė turėtų sudominti įvairaus amžiaus klausytoją. Linkiu, kad ji prisidėtų papildant ir operos mylėtojų gretas", - sako N.Kazlaus.

Užsienyje daugiausiai koncertuojanti solistė išsitaria jau planuojanti ir antrąją kompaktinę plokštelę - pasak jos, nemažai puikių arijų netilpo į pirmąjį albumą.

Šaltinis: AINA