spauda RAŠO

 • FOTO:
  ("lrytas.lt STILIUS")

  2009-05-08

  <...> N.Kazlauskaitė- Kazlaus dideliam būriui savo gerbėjų pristatė pirmąją solinę plokštelę „The Art of Dramatic Soprano”.

  Visą straipsnį "Sceninį drabužį parenka salė" apie Nomedą Kazlaus ("lrytas.lt STILIUS") skaitykite čia

 • Video: Mūzos. Kultūros aktualijų laida. Vedėjas S. Valadka.
  ("Lietuvos ryto televizija")

  2009-05-06

  ...Sodrus sopranas ir plati paletė charakterinių vaidmenų didžiosiose Europos bei Rusijos scenose – taip galima apibūdinti Nomedos Kazlauskaitės –Kazlaus kūrybinį kelią. Tačiau jame yra ir vienas itin lemtingas posūkis – pažintis su legendine Montserrat Caballe. Šiandien gražaus dramatinio soprano savininkė gali didžiuotis ne tik tarptautiniu pripažinimu, įvairių konkursų nugalėtojos laurais, ką tik išleista kompaktine plokštele, bet ir vadintis M. Caballe scenos partnere.

  Visą reportažą apie Nomedą Kazlaus "lrytas.tv"(nuo 17:10) žiūrėkite čia

 • Nomeda gėles išdalijo bažnyčioms
  ("Respublika")

  2009-05-02

  Pasaulio scenose žinoma, bet savame krašte nedažnai dainuojanti solistė Nomeda KAZLAUSKAITĖ-KAZLAUS gražų balandžio pabaigos vakarą į pirmosios kompaktinės plokštelės pristatymą sukvietė didelį būrį savo talento gerbėjų. Dramatinio soprano savininkės atliekamų arijų iš jos mėgstamų operų, romansų ir pasakojimo apie pasirodymus garsiosiose pasaulio scenose klausėsi muzikos gurmanai...

  Visą straipsnį "Respublikai" apie Nomedą Kazlaus skaitykite čia

 • Nomeda Kazlauskaitė-Kazlaus. Daina – lyg gyvenimo eliksyras
  ("Gera diena")

  2009-04-28

  Nacionalinėje filharmonijoje operos žvaigždė Nomeda Kazlauskaitė-Kazlaus gausiai susirinkusiems svečiams pristatė pirmąją solinę plokštelę „The Art of Dramatic Soprano". Joje - gražiausios ir populiariausios arijos dramatiniam sopranui nuo italų klasikos iki XX a. šiuolaikinių kūrinių. „Dainavimas man - gyvenimo eliksyras. Mėgaujuosi savo, kaip atlikėjos, misija - būti tarpininke tarp kompozitoriaus ir klausytojo", - sako Nomeda.

  Visą straipsnį (nuotraukos) "Gerai dienai" apie Nomedą Kazlaus žiūrėkite čia

 • Video:
  ("Mados reidas")

  2009-04-26

  Visą reportažą "Mados reidui" 2009 04 26 apie Nomedą Kazlaus žiūrėkite čia

 • Pirmasis Nomedos Kazlaus albumas – išpuoselėto skonio klausytojui
  ("Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra (AINA)")

  2009-04-25

  „Dainavimas man – gyvenimo eliksyras. Mėgaujuosi savo kaip atlikėjos misija – būti tarpininke tarp kompozitoriaus ir klausytojo“, - sako operos žvaigždė Nomeda Kazlaus. Balandžio 23 d. Nacionalinėje filharmonijoje žinomas sopranas pristatė pirmąją solinę plokštelę „The Art of Dramatic Soprano“ (“Dramatinio soprano menas”).

  Visą straipsnį "Aukštaitijos internetinei naujienų agentūrai (AINA)") apie Nomedą Kazlaus skaitykite čia

 • Video:Jaunoji dramatinio soprano savininkė N.Kazlauskaitė-Kazlaus pristato debiutinį albumą
  („lrytas.lt”)

  2009-04-24

  Visą video "lrytas.lt" apie Nomedą Kazlaus žiūrėkite čia

 • Jaunoji dramatinio soprano savininkė N.Kazlauskaitė-Kazlaus pristato debiutinį albumą
  („lrytas.lt”)

  2009-04-24

  Nuo ketverių metų svajojusi būti operos soliste, jauna atlikėja jau gali pasigirti įspūdingu repertuaru. Nors tokiame amžiuje dramino soprano potencialas tik ima skleistis. Tik pristačiusi pirmąją kompaktinę plokštelę, 35 metų Nomeda Kazlauskaitė jau galvoja apie antrąjį albumą. Dainininkė sako, kad ne viskas tilpo į plokštelę - „Dramatinio soprano menas“.

  Visą straipsnį "lrytas.lt" apie Nomedą Kazlaus skaitykite čia

 • Garsią operos solistę pagerbė pramogų pasaulio atstovai
  (“alfa.lt”)

  2009-04-23

  Ketvirtadienio vakarą nacionalinėje filharmonijoje viena perspektyviausių šalies sopranų Nomeda Kazlauskaitė-Kauzlaus savo draugams ir gerbėjams pristatė pirmąją savo plokštelę „The Art of Dramatic Soprano“.

  Visą straipsnį "alfa.lt" apie Nomedą Kazlaus skaitykite čia

 • Nacionalinėje filharmonijoje šiandien talentingoji dramatinio soprano savininkė Nomeda Kazlaus (Kazlauskaitė) pristatys savo pirmąją solinę plokštelę
  ("Lietuvos Žinios")

  2009-04-23

  N.Kazlaus kūrybinė biografija ir geografija - operos ir festivaliai, miestai ir garsenybių vardai - maloniai glumina. Keturių tarptautinių konkursų laureatės, operos scenoje debiutavusios Karmen vaidmeniu Georges'o Bizet "Karmen", dramatinis sopranas vis garsiau girdimas pasaulio operos scenose.

  Visą straipsnį "Lietuvos žinioms" apie Nomedą Kazlaus skaitykite čia